fbpx
×
  • KİŞİYE ÖZEL EĞİTİM
  • ÖĞRENCİ TAKİP SİSTEMİ (ETÜT ODALARI)
  • ULUSLARARASI SINAV SİSTEMİ
  • YOĞUN VE ETKİN 2 DİL EĞİTİMİ
  • YAZ EĞİTİM PROGRAMLARI
  • SOSYAL GELİŞİM EĞİTİMİ
  • AKIL OYUNLARI, YETENEK KULÜPLERİ
  • ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ
  • AİLE AĞI UYUMLULUK ÇALIŞMALARI

KİŞİYE ÖZEL EĞİTİM PROGRAMI

Öğrencinin gelişimine, kişiliğine ve becerilerine uygun birebir takip programlarıyla bütünleştirilmiş eğitim sistemimizde çocuklarımız en uygun sınıfına yerleştirir. İnteraktif eğitim sistemiyle öğrencilerimize akıllı tahta sistemi ile eğitim verilir. Özel olarak oluşturulan ETÜT ODALARI’nda öğrencilerle bire bir eğitim imkanı sağlanmaktadır.

PROJE MERKEZLİ EĞİTİM SİSTEMİ

Öğrencilerimizin görerek, dokunarak,araştırarak ve özel projeler geliştirerek öğrenmelerine önem verilir. Anasınıfından orta okula kadar tüm öğrencilerimiz farklı proje çalışmalarında aktif görev alır, farklı düşünme becerileri kazandırılır.

İLERİ DERECEDE YABANCI DİL EĞİTİMİ

Tüm dünyada geçerliliği olan İngilizceyi yoğun ve hedefe yönelik bir çalışma programıyla çok iyi bir şekilde öğretmek ve ikinci bir yabancı dil olarak Almancanın kapılarını aralamak hedeflerimiz arasındadır. Bunla ilgili olarak uluslararası geçerliliği olan sınavlarla çocuklarımızı denetlemekteyiz. Ayrıca yaz tatillerinde Amerika'da eğitim kurumları ile işbirliği içerisinde bu eğitimin devamını sağlayabilmekteyiz.

ANLAYARAK HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ

Eğitimlerimizin içerisine anlayarak hızlı okuma tekniklerini ilave ederek amaçladığımız; Öğrencilerin sınav başarısını arttırmak, Akademik başarıyı yükseltmek, Dikkat dağınıklığının giderilmesi, Odaklanmanın artması, Kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, Kitap okuma alışkanlığına sahip olan kişilerin sözcük dağarcıkları gelişir, dolayısıyla kendilerini daha iyi ifade etmeye başlarlar.Kelime bilgisi sayesinde düşünce ve zekaları gelişecek. Kelime dağarcığı gelişeceği için çevresindekiler üzerindeki etkisi artacak.

ÖĞRENCİ TANIMA SİSTEMİ

Özel uzmanlarımızın eşliğinde uygulayacağımız öğrenci kişilik analiz testleriyle öğrencileri daha iyi tanıyarak hayatlarına dokunacak; öğrenme biçimlerini, motivasyon unsurlarını, çalışma biçimlerini, odak noktalarını tespit ederek eğitim sistemine dahil edeceğiz. Aile Ağı Uyumluluk Çalışması ile ebeveynlerin, çocukları ile arasında güçlü bağlar kurulacak ya da zayıflayan bağlarını güçlendirilmesi sağlanacak. Çocukları ile var olan ya da olası çatışma noktalarını nedenleri ile birlikte keşfederek hem kendilerine hem de kendilerine hediye edilen çocuklarına karşı bir anlayış geliştireceklerdir. Bu çalışma ile çocukları ile kurdukları ilişkinin nasıl beslenip büyütülebileceğini daha iyi görecekler ve çocuklarını daha doğru yetiştirmenin farklı yollarını keşfedeceklerdir.

HAFIZAYI ETKİLİ KULLANMA ve ZİHİN HARİTALAMA TEKNİĞİ İLE ÖĞRENME

Fotografik Hafıza Teknikleri Eğitimi ile öğrencilerimizin beyin gücünü aktifleştirerek, zekâ potansiyelinizi ve doğuştan var olan yeteneklerinizi geliştireceğiz. Hafızayı etkili kullanma yöntemini öğrenen öğrenciler, daha çok değil, daha etkili çalışma becerisi azanacaklar. Hafızalarına kodladıkları dersleri hatırlama becerileri artacak. Çok amaçlı bir düşünme aracı olan Zihin Haritalama Tekniği ile öğrencilerimizin üretkenliğini artıracak ve yaratıcı fikirlere ulaşmasını sağlayacağız. Bu teknik ile düşünme, öğrenme ve hatırlama süreçleri hızlanacak. Konsantrasyon ve gözlem gücü gelişecek.

ÜST